ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH

w Wodzisławiu Śląskim

II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi i Integracyjnymi im. ks. prof. J. Tischnera Liceum Sztuk Plastycznych im. O. Boznańskiej
II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi i Integracyjnymi
im. ks. prof. Józefa Tischnera
Liceum Sztuk Plastycznych im. Olgi Boznańskiej 

sukcesy LO

Filip w ETAPIE CENTRALNYM Olimpiady Statystycznej!

Filip Tolarz z klasy 2a został zakwalifikowany do ETAPU CENTRALNEGO X edycji Olimpiady Statystycznej. W olimpiadzie wzięło udział 4314. uczestników. Filip w klasyfikacji okręgowej zajął 7 m-ce, a w klasyfikacji ogólnopolskiej 68 m-ce. Już wkrótce przystąpi do trzeciego etapu olimpiady. GRATULUJEMY I TRZYMAMY KCIUKI!

Kolejny szachowy triumf Franka Niesporka

Nasz szkolny mistrz szachowy kontynuuje walkę i zdobywa kolejne medale. Tym razem Franek Niesporek z 3d podczas IV Festiwalu Szachowego w Gliwicach w kategorii OPEN został najlepszym wśród juniorów. Gratulujemy i cieszymy się bardzo z kolejnych sukcesów.

Gratulacje dla Tymoteusza!

TymoteuszJeremiaszZ radością informujemy, że nasz uczeń Tymoteusz Jeremiasz z klasy 3b zakwalifikował się do drugiej części etapu drugiego Olimpiady Języka Angielskiego. To ogromne osiągnięcie, świadczące o jego wytrwałości, wiedzy oraz pasji do języka angielskiego.

Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy!

Róża Styrnol w okręgowym etapie Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Prawie !

rozastyrnol1Krajowa Izba Radców Prawnych organizuje po raz XI Ogólnopolską Akademię - Konkurs Wiedzy o Prawie, w którym w roku 2025 brało udział 1803 uczestników. Celem konkursu jest działanie na rzecz poszerzenia i pogłębienia wiedzy o prawie wśród nastoletnich Polaków, wzrost świadomości prawnej dzieci i młodzieży, kształtowanie postaw szacunku do prawa wśród młodych ludzi oraz propagowanie związków prawa polskiego z prawem międzynarodowym. Róża Styrnol z klasy 3b rozwiązała na najwyższym poziomie test wiedzy i jest jedną spośród 10 osób z okręgu katowickiego zakwalifikowaną do II etapu.
Gratulujemy i trzymamy kciuki w następnym etapie.

Agata zdobyła 2 miejsce w Fedrowaniu w godce!

Cieszymy się bardzo z ogłoszonego wyniku podczas 15. Gali Wojewódzkiego Konkursu „Fedrowania w godce” organizowanego przez Stowarzyszenie „Vladislavia”. Agata Oślizlok z klasy 2b wywalczyła 2 miejsce. W konkursie wzięło udział 76 uczestników w różnych kategoriach wiekowych. Wczoraj na scenie WCK można było usłyszeć najlepszych oraz podziwiać występy zespołu Vladislavia. Agacie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Uczniowie naszej szkoły wśród najlepszych — awans do II etapu Angielski w Medycynie

angielskiwmedycynieZ przyjemnością informujemy, że nasi uczniowie zakwalifikowali się do II etapu konkursu „Angielski w Medycynie”, organizowanego przez Collegium Medicum Uniwersytetu Jana Długosza w Częstochowie.
Drugi etap odbędzie się 21 stycznia w Częstochowie.
Gratulujemy i trzymamy kciuki za naszych reprezentantów:
Martyna Irczyk – klasa IV A
Franciszek Adamek – klasa IV A
Dorota Irczyk – klasa II A
Weronika Tesarczyk – klasa III C
Życzymy powodzenia w kolejnym etapie!

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Ok