Strona główna
SUKCESY UCZNIÓW
Sukcesy uczniów
sukcesy LO
Olga w drugim etapie Olimpiady Biologicznej!
SUKCESY UCZNIÓW
Sukcesy uczniów
sukcesy LO
Olga w drugim etapie Olimpiady Biologicznej!Olga Wilk z klasy IA została zakwalifikowana do drugiego etapu 48. Olimpiady Biologicznej! Gratulujemy i życzymy powodzenia!