ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH

w Wodzisławiu Śląskim

II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi i Integracyjnymi im. ks. prof. J. Tischnera Liceum Sztuk Plastycznych im. O. Boznańskiej
II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi i Integracyjnymi
im. ks. prof. Józefa Tischnera
Liceum Sztuk Plastycznych im. Olgi Boznańskiej 
  • Perspektywy
  • Podium maturalne

Prawybory prezydenckie w naszej szkole

W ramach projektu Centrum Edukacji Obywatelskiej pt. Młodzi głosują -wybory prezydenckie 2015 w najbliższy czwartek (30. 04) w naszej szkole zostaną przeprowadzone prawybory prezydenckie.
W sali nr 11 w godzinach od 7:50 do 14:00 będzie otwarty lokal wyborczy, do którego wszyscy uczniowie (po okazaniu legitymacji szkolnej) będą mogli się udać w czasie przerw, przed lub po lekcjach, aby oddać głos. Zachęcamy do głosowania!

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Ok