ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH

w Wodzisławiu Śląskim

II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi i Integracyjnymi im. ks. prof. J. Tischnera Liceum Sztuk Plastycznych im. O. Boznańskiej
II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi i Integracyjnymi
im. ks. prof. Józefa Tischnera
Liceum Sztuk Plastycznych im. Olgi Boznańskiej 
  • Perspektywy
  • Podium maturalne

My w konkursach niemieckojęzycznych - czekamy na wyniki

12 marca w naszej szkole odbył się I etap konkursu Turbolandeskunde, który był organizowany przez Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego (PSNJN). Nasza szkolna drużyna wystąpiła w składzie: Laura Jeleń (1d), Daria Sitko (1d) i Aleksander Morgała (1a). Natomiast dzisiaj, t.j 27 marca Laura Jeleń (1d) i Aleksander Morgała (1a) reprezentowali naszą szkołę w Sosnowcu na konkursie realioznawczym o RFN organizowanym przez Wydział Filologii Germańskiej Uniwersytetu Śląskiego w Sosnowcu. W obu konkursach czekamy z niecierpliwością na ogłoszenie wyników. Uczniów do konkursów przygotowywał pan Marcin Kapuścik

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Ok