ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH

w Wodzisławiu Śląskim

II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi i Integracyjnymi im. ks. prof. J. Tischnera Liceum Sztuk Plastycznych im. O. Boznańskiej
II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi i Integracyjnymi
im. ks. prof. Józefa Tischnera
Liceum Sztuk Plastycznych im. Olgi Boznańskiej 

Sukcesy uczniów

Etap okręgowy Olimpiady Statystycznej

statystycznalogo

Z radością informujemy, że troje uczniów naszej szkoły zakwalifikowało się do etapu okręgowego Olimpiady Statystycznej .

Uczniowie: Tomasz Posanow (klasa 3A), Oliwia Kondziołka (klasa 2A), Małgorzata Duda (klasa 2A) reprezentowali naszą szkołę w etapie okręgowym Olimpiady Statystycznej. Tomasz Posanow uzyskał najwyższy wynik w szkole. Czekamy na wyniki kwalifikujące do etapu centralnego Olimpiady.
Gratulujemy i trzymamy kciuki!!!

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Ok