ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH

w Wodzisławiu Śląskim

 

II Liceum Ogólnokształcące Liceum Sztuk Plastycznych Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych
II Liceum Ogólnokształcące Liceum Sztuk Plastycznych Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych

Sukcesy uczniów

Mateusz LAUREATEM Olimpiady Statystycznej!

MLampert1

Mateusz Lampert (3F) w etapie centralnym Olimpiady Statystycznej zajął 12 m-ce wśród najlepszych w Polsce. Uczeń uzyskał tytuł Laureata i Złoty Indeks, umożliwiający podjęcie studiów na wielu uczelniach w Polsce z pominięciem postępowania kwalifikacyjnego. W tegorocznych zmaganiach uczestniczyło 2464 uczniów.
Mateuszowi serdecznie gratulujemy sukcesu!
Warto zauważyć, że w ostatnich latach uczniowie naszej szkoły odnoszą duże sukcesy w tej olimpiadzie. Mamy już 2 laureatów i 2 finalistów co sprawia, że nasza szkoła jest już rozpoznawalna na etapie wojewódzkim i centralnym.

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Ok