ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH

w Wodzisławiu Śląskim

II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi i Integracyjnymi im. ks. prof. J. Tischnera Liceum Sztuk Plastycznych im. O. Boznańskiej
II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi i Integracyjnymi
im. ks. prof. Józefa Tischnera
Liceum Sztuk Plastycznych im. Olgi Boznańskiej 

Sukcesy uczniów

Mateusz LAUREATEM Olimpiady Statystycznej!

MLampert1

Mateusz Lampert (3F) w etapie centralnym Olimpiady Statystycznej zajął 12 m-ce wśród najlepszych w Polsce. Uczeń uzyskał tytuł Laureata i Złoty Indeks, umożliwiający podjęcie studiów na wielu uczelniach w Polsce z pominięciem postępowania kwalifikacyjnego. W tegorocznych zmaganiach uczestniczyło 2464 uczniów.
Mateuszowi serdecznie gratulujemy sukcesu!
Warto zauważyć, że w ostatnich latach uczniowie naszej szkoły odnoszą duże sukcesy w tej olimpiadzie. Mamy już 2 laureatów i 2 finalistów co sprawia, że nasza szkoła jest już rozpoznawalna na etapie wojewódzkim i centralnym.

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Ok