II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

w Wodzisławiu Śląskim

Matematyczne sukcesy naszych uczniów

logo AGH

 

„Matematyka jest delikatnym kwiatem, który rośnie nie na każdej glebie i zakwita nie wiadomo kiedy i jak…” (Jean Fabre)

Analizując pasmo sukcesów matematycznych uczniów naszego liceum, należy przyznać, że warunki rozwoju dla „matematycznych kwiatów” są u nas wyjątkowe. Kolejny raz wychowankowie Pana Pawła Sosnowskiego z sukcesem zawalczyli o diamentowy indeks z przedmiotu matematyka. Mateusz Lampert i Łukasz Klon (2F) oraz Natalia Cuber (3A) awansowali do II etapu XIV Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy indeks AGH”. Gratulujemy i trzymamy kciuki w kolejnym etapie - 28 lutego!

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Ok