ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH

w Wodzisławiu Śląskim

 

II Liceum Ogólnokształcące Liceum Sztuk Plastycznych Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych
II Liceum Ogólnokształcące Liceum Sztuk Plastycznych Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych

Sukcesy uczniów

Matematyczne sukcesy naszych uczniów

logo AGH

 

„Matematyka jest delikatnym kwiatem, który rośnie nie na każdej glebie i zakwita nie wiadomo kiedy i jak…” (Jean Fabre)

Analizując pasmo sukcesów matematycznych uczniów naszego liceum, należy przyznać, że warunki rozwoju dla „matematycznych kwiatów” są u nas wyjątkowe. Kolejny raz wychowankowie Pana Pawła Sosnowskiego z sukcesem zawalczyli o diamentowy indeks z przedmiotu matematyka. Mateusz Lampert i Łukasz Klon (2F) oraz Natalia Cuber (3A) awansowali do II etapu XIV Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy indeks AGH”. Gratulujemy i trzymamy kciuki w kolejnym etapie - 28 lutego!

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Ok